>> O produkcie

Zintegrowane działanie 6 składników

Monakolina K (10 mg) z czerwonych drożdży z ryżu
+
Witaminy z grupy B (B6, B12)
Kwas foliowy
Chrom
Koenzym Q10

Suplement diety LipiForma plus stosuje się u osób dbających o prawidłowe stężenie cholesterolu we krwi.

Zalecane spożycie

Korzystne działanie występuje po spożyciu 1 kapsułki (10 mg monakoliny K z czerwonych drożdży z ryżu), najlepiej wieczorem, podczas posiłku lub tuż po jedzeniu. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

LipiForma plus zawiera:

Monakolinę K – naturalną statynę, z fermentowanego czerwonego ryżu, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi.

Witaminy z grupy B (B6, B12) – które biorą udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny. Ponadto przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Kwas foliowy – który bierze udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny.

Chrom – który pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu glukozy oraz prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Zawartość składników w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu (1 kapsułka)

Składnik:

Zawartość w 1 kapsułce:

% ZDS*:

Ekstrakt z czerwonych drożdży z ryżu, w tym:

250 mg

-

Monakolina K

10 mg

-

Koenzym Q10

30 mg

-

Witamina B6

1,4 mg

100

Kwas foliowy

200 μg

100

Chrom

40 μg

100

Witamina B12

2,5 μg

100

* Zalecane dzienne spożycie

 

OSTRZEŻENIA: Uwaga! Nie należy stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, u osób z czynną chorobą wątroby lub z utrzymującą się zwiększoną aktywnością aminotransferaz w surowicy krwi o niewyjaśnionej etiologii. Przed rozpoczęciem przyjmowania produktu LipiForma Plus konieczna jest konsultacja lekarska i określenie stężenia cholesterolu we krwi. Należy również skonsultować się z lekarzem w przypadku stosowania długotrwale jakichkolwiek leków. Nie stosować jednocześnie z lekami obniżającymi stężenie cholesterolu i innymi lekami hipolipemizującymi. W czasie stosowania produktu nie należy spożywać soku grejpfrutowego. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.